O Firmie

Hydroflex to firma produkcyjno-usługowa specjalizująca się w branży armatury przemysłowej oraz instalacji wodnych. Korzenie jej działalności sięgają 1973r. Firma HYDROFLEX jest jedynym w 100% producentem przyłączy elastycznych w Polsce. Od ponad 23 lat produkujemy szeroką gamę Przyłączy Elastycznych. Dziś jesteśmy liczącą się firmą na rynku krajowym, jak i za granicą. Prowadzimy współpracę z korporacjami m.in. z Polski, Niemiec, Litwy i Ukrainy.

Produkty wytwarzane w zakładach HYDROFLEX charakteryzują się starannością wykonania, estetycznym wyglądem oraz niezawodnością działania. Naszym priorytetowym celem jest dbanie o najwyższy poziom zadowolenia klienta. W tym celu zatrudniamy doświadczoną i profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz inwestujemy w nowoczesne technologie, ciągle poszerzając gamę oferowanych wyrobów.

Standardowo gwarancja na Przyłącza Elastyczne w Oplocie ze Stali Nierdzewnej wytwarzane w zakładach HYDROFLEX od 2013 roku udzielana jest na 2 lata*

*Gwarancja może być przedłużona na okres dłuższy niż 2 lata po wcześniejszej informacji przez kupującego gdzie i w jakich warunkach będzie zamontowane Przyłącze Elastyczne w Oplocie ze Stali Nierdzewnej Produkcji Hydroflex.