Przyłącza elastyczne

Nasze wężyki wykonane są z najwyższej jakości materiałów pochodzących z EUROPY i POLSKI. Osiągnięto to przez stosowanie oplotu ze stali nierdzewnej AISI 304, gumy (EPDM) i rury PE-X (do wody pitnejzdjęcie).

Przyłącza elastyczne HYDROFLEX znajdują zastosowanie w instalacjach wodnych, grzewczych, ciśnieniowych, chłodniczych, klimatyzacyjnych. Służą do montażu armatury, filtrów, wodomierzy, pomp, hydroforów, pralek automatycznych.

Istnieje możliwość wykonania nietypowych wymiarów przyłączy elastycznych dot: długość, średnicy wewnętrznej i zewnetrznej oraz zastosowanie różnorodnych końcówek.

Standardowe długości przyłączy elastycznych produkowanych przez HYDROFLEX to: od L-15 cm do L-250 cm.

Wykonujemy też przyłącza elastyczne na specjalne zamówienie.

Przyłącza Elastyczne produkowane przez HYDROFLEX posiadają gwinty 3/8″, 1/2″, 3/4″, 1″, 1 &frac14″, 1 &frac12″, 2″, M8x1, M10x1, M12x1, M15x1.

Przyłącza elastyczne HYDROFLEX są dzięki swoim parametrom praktycznie niezniszczalne i dlatego udzielamy na nie gwarancję – indywidualnie dla każdego klienta (dotyczy złączy ze stali nierdzewnej). Produkowane przez HYDROFLEX węże i przyłącza elastyczne są ubezpieczone.

Krótka charakterystyka Przyłączy Elastycznych w oplocie ze stali nierdzewnej AISI 304:

  • rysunek techniczny
  • wytrzymałość na ciśnienie do 16 bar
  • wytrzymałość na temperaturę do 110° C
  • nietoksyczność
  • nierdzewność
  • odporność na kontakt z glikolem 35%

Przyłącza Elastyczne w oplocie ze stali nierdzewnej AISI 304 oferta typy:

Standardowo gwarancja na Przyłącza Elastyczne w Oplocie ze Stali Nierdzewnej wytwarzane w zakładach HYDROFLEX od 2013 roku udzielana jest na 2 lata

*Gwarancja może być przedłużona na okres dłuższy niż 2 lata po wcześniejszej informacji przez kupującego gdzie i w jakich warunkach będzie zamontowane Przyłącze Elastyczne w Oplocie ze Stali Nierdzewnej Produkcji Hydroflex.